Dowiedz się więcej o mnie

Marta Sokołowska – psycholog, psychoterapeuta

Jako psycholog i psychoterapeuta pomagam osobom dorosłym i młodzieży. Prowadzę psychoterapię indywidualną, udzielam pomocy psychologicznej w sytuacjach kryzysowych.

Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalnością Psychologia zdrowia i kliniczna. Następnie ukończyłam studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego oraz interwencji kryzysowej. Umiejętności w zakresie psychoterapii zdobywałam w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, które jest 4- letnim kursem akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. 

Metody pracy i zakres problemów

Psychoterapia w nurcie psychodynamicznym zakłada, że życiem człowieka kierują nieświadome motywy, utrwalone wzorce oraz wewnętrzne konflikty, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. Celem terapii jest pomoc pacjentowi lepiej rozumieć siebie, relacje z innymi ludźmi, co z kolei umożliwi mu wprowadzenie korzystnych zmian w swoim życiu.

Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń osobowości, które jednak często maskowane są przez inne problemy: zaburzenia lękowe, depresyjne, odżywiania, psychosomatyczne, seksualne. 

Kursy i szkolenia dodatkowe

Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w tym: – psychodynamiczna psychoterapia dzieci i młodzieży

Kryzys i interwencje kryzysowe- Uniwersytet SWPS we Wrocławiu. W tym: interwencje kryzysowe w kryzysie suicydalnym, interwencje kryzysowe w kontekście leczenia stresu i depresji, pierwsza pomoc psychologiczna po przeżyciach traumatycznych, interwencja kryzysowa w kontakcie indywidualnym i grupowym wg modelu ICISF

Przygotowanie pedagogiczne – Akademia Humanistyczno- Ekonomiczna w ŁodziUmów wizytę online – przyjmuję w soboty

Loading...
Połącz
Mapa
Menu główne