DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MNIE

Sławomir Chojan - psychoterapeuta

Sławomir Chojan – certyfikowany psychoterapeuta

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Gestalt. Posiadam również europejski certyfikat European Certificate of Psychotherapy (ECP), a także European Association for Gestalt Therapy. Szkolenie w zawodzie odbywałem w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie w oparciu o standardy EAP (European Association for Psychotherapy) i EAGT.
Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Terapii Gestalt. Moją pracę poddaję stałej superwizji, uczestniczę w warsztatach rozwoju zawodowego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

Jak pracuję?

Dla mnie jako  gestaltysty psychoterapia jest spotkaniem równorzędnych osób: klienta i psychoterapeuty. Jakość relacji psychoterapeutycznej, jej otwartość, autentyczność i poczucie bezpieczeństwa ma dla mnie ogromne znaczenie. Jestem przekonany, że to właśnie ona decyduje o możliwości zmiany na lepsze w życiu klienta. 

Od roku specjalizuję się w psychoterapii par,  szkolenie w tym zakresie odbyłem u min. u Lindy Osborne, międzynarodowego trenera Gestalt w IG. Szczególny nacisk w swojej pracy kładę na wypracowanie dojrzałej komunikacji pomiędzy partnerami w obszarach konfliktu.

Pracuję z osobami doświadczającymi lęków, zahamowań, depresji, problemów psychosomatycznych, trudności w budowaniu satysfakcjonujących relacji, zmagających się z kryzysem i stratą.Umów wizytę online – przyjmuję w czwartki po południu

Loading...
Połącz
Mapa
Menu główne